Spaudos konferencija Teisingumo ministerijoje

1275043_719985264685580_1215524736_oSpaudos konferencijos metu Teisingumo ministras Juozas Bernatonis, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius ir UAB “Inlinen” atstovai kalbėjo apie Konstitucijos svarbą mūsų visuomėneje.

 

Spaudos konferencijos dalyviai kalbėjo apie tai, kad Konstitucija garantuoja pagrindines mūsų teises. Privalu jas žinoti, kad būtumėme laisvi ir pasitikintys savimi. Kiekvienas Lietuvos pilietis privalo suvokti, kad laikytis ir ginti konstitucines nuostatas yra pagrindinė jo teisė ir pareiga, todėl mes neturime atlaidžiai žiūrėti į valstybės tarnautojus ar Seimo narius pažeidusius konstituciją.

Taip pat spaudos konferencijos metu Lietuvos piliečiai buvo pakviesti sudalyvauti jau septintus metus Teisingumo ministerijos inicijuotoje ir UAB “Inlinen” organizuojamame “Konstitucijos egzamino”. Tai puiki proga kiekvienam iš mūsų ne tik pasitikrinti turimas teisines žinias, bet ir dar kartą prisiminti savo teises ir pareigas bei pagrindines vertybes, kuriomis remiantis kuriame savo valstybę.

Konstitucijos egzamino 2013 globėja: J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Egzamino organizatorius: UAB “Inlinen”

Egzamino iniciatorius: Teisingumo ministerija

2013 m. komisija:

Egzamino komisijos pirmininkas: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius; Egzamino komisijos nariai: Mykolo Romerio universiteto profesorius Darijus Beinoravičius; VU Teisės fakulteto dekanas Tomas Davulis; Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius; LR Teisingumo ministro patarėjas Julius Pagojus; Mykolo Romerio universiteto profesorius, buvęs LR Konstitucinio Teismo teisėjas Vytautas Sinkevičius; Lietuvos Konstitucinio teismo teisėjas Dainius Žalimas.

 

Nuotraukos iš spaudos konferencijos Teisingumo ministerijoje:

[fbphotos id=652380154836975 size=small]

Nuotraukos iš apdovanojimų ceremonijos Prezidentūroje:

[fbphotos id=564544366953888 size=small]