UAB “Inlinen” organizuotas iškilmingas renginys LR Prezidentūroje

Prezidentūroje įvyko iškilminga UAB “Inlinen” organizuota apdovanojimų ceremonija, kurios metu Konstitucijos egzamino globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir teisingumo ministrė Milda Vainiutė pasveikino geriausiai Konstitucijos egzamine pasirodžiusius šalies piliečius.

„Labai smagu, kad didžioji Konstitucijos egzamino dalyvių dalis – moksleiviai ir studentai. Tikiu, kad jauni žmonės, visuomet entuziastingai dalyvaujantys Konstitucijos egzamine, po kelių ar keliolikos metų kurs Lietuvos ateitį. Gražesnę ateitį: be šešėlio, be korupcijos, be paprastų piliečių nusivylimo ir noro laimės ieškoti svetur. Džiaugiuosi, kad Konstitucijos egzamino dalyviai supranta, kad įgytos žinios praverčia ir kasdieniame gyvenime: ginant pažeistas teises ar demokratines vertybes, rūpinantis teisėtais interesais ar siekiant visuomenės gerovės,“ – jaunų žmonių aktyvumu pranešime spaudai džiaugiasi teisingumo ministrė Milda Vainiutė.

Konstitucijos egzaminą inicijavo Teisingumo ministerija, o padėjo Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas, Vytauto Didžiojo universitetas ir Vilniaus licėjus, Lietuvos savivaldybės, Švietimo ir mokslo ministerija. Žinią apie egzaminą skleidė projekto partneriai: naujienų portalas DELFI ir LRT.

linas pečiulaitis

UAB “Inlinen” generalinis direktorius Linas Pečiulaitis, finansininkas Kornelijus Giačas, personalo ir administracijos vadovė Rūta Jakniūnaitė ir projektų vadovė Andželika Bilytė Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

UAB INLINEN